יום רביעי, 30 במאי 2012

צפו: הגרסה הצעירה של ישי לוי

גיל נגר הגיע עייף מאוד לאודישנים, אך ברגע שפתח את הפה והתחיל לשיר אף שופט לא נשאר אדיש. ההערה היחידה שקיבל גיל נגעה דווקא לזמר שהכי השפיע עליו: ישי לוי. האם באמת מדובר על העתק מדויק או שיש עוד הפתעות בקנה? צפו באודישן וטקבקו מה אתם חושבים

"אני גיל נגר מראש העין, באתי לפה לאודישנים כדי להיבחן אחרי לילה בו בכלל לא ישנתי", פתח גיל את התיעוד שלו מול המצלמה. "רק בשנתיים האחרונות הוא קיבל אומץ לעמוד מול קהל ולשיר", גילה אבא שלו. "הוא היה ביישן וכל הכישרון שלו היה חבוי".

גם מול השופטים נשאר גיל מעט סגור, אך הספיק לספר על ההערצה שלו לישי לוי ועל כך שהוא מתרגש. גיל בחר לשיר את "האיש מן הבקעה" מתוך רשימת מאה קלאסיקות, אותו כתב חיים חפר והלחין מוני אמריליו. את השיר ביצעה במקור להקת פיקוד מרכז עם הסולנית דורית ראובני, אך האינטרפטציה של גיל הייתה שונה לחלוטין.

הדבר היחיד שמירי רשמה על הטאבלט היה "ישי לוי", משה פרץ הוסיף "הפתעה", צדי בחר לכתוב שיש לגיל "קול מקסים" וגם גידי חייך כשכתב "פרח".

לבסוף הסכימו כולם כי מדובר על פוטנציאל אדיר אך למירי הייתה הערה: "זה בול ישי לוי, עם סלסולים של עמיר בניון", הודיעה לגיל. זה לא הפריע לו כמובן לעבור את האודישן בהצלחה, אך כעת נותר לראות האם במחנה האימונים יצליח גיל להרשים את השופטים גם באספקטים אחרים.

מסכימים עם השופטים? צפו באודישן המלא וטקבקו לנו מה אתם חושבים.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה