יום שלישי, 22 במאי 2012

צביקה הדר: הפנים של כוכב נולד

רגע לפני עונת העשור של כוכב נולד נפגש חיים אתגר עם הפנים שמזוהות עם המותג יותר מהכל: צביקה הדר, ושומע ממנו על הרגע שבו מגלים מישהו באודישנים, על המשפחה הגדולה שלו, וגם על הגעגועים לאביו, שלא זכה לראות אותו מצליח. הכתבה המלאה

עונת העשור של כוכב נולד יוצאת לדרך: עונה מלאת חידושים, כולל שני שופטים טריים, אבל דבר אחד לא משתנה: צביקה הדר. גם בעונה העשירית שלו הדר, הפנים של התכנית מיומה הראשון, עדיין מתרגש כמו פעם. בכתבה שתשודר הערב הוא מספר לחיים אתגר על המשפחה הגדולה שלו, וגם על הגעגועים לאביו, שלא זכה לראות אותו מצליח.

"אבי לא ראה כלום, לא את ילדי. לא את ההצלחה המקצועית, ולא את האישית, שזה הכי חשוב", אומר הדר בקול חנוק. "כל פעם אני חושב שהוא יכל להיות סבא מדהים, זה המקומות שהוא חסר לי יותר מהכל. אני נוסע לבית העלמין ומספר לו דברים, זה קשר מאוד חזק, זה סך הכל אבן, חתיכת שיש, אבל יש בה משהו שנותן לי כח, כל פעם שאני צריך לקבל החלטות או להיות לבד. בתוך תוכי אני מאוד מתגעגע אליו".

"זה בדיוק כמו בעונה הראשונה"
ההורים של צביקה, כך הוא מספר, לא ממש ידעו איך לקבל את הבחירה של הילד בקריירה על הבמה ומול המצלמות: "כשההורים שלי שמעו שאני רוצה ללמוד משחק חשך עליהם עולמם. מה קרה לילד המוצלח, איפה הוא התחרפן בדרך?" הוא נזכר. היום, אחרי אחרי תפקידים בקולנוע ובתיאטרון ודמויות טלוויזיוניות מוכרות כמו ז'וז'ו חלסטרה ושמש, הוא עומד לפני תחילתה של עונה עשירית בהנחייתו של כוכב נולד. "זה בדיוק כמו בעונה הראשונה" הוא מתאר את ההרגשה. "זה כמו בליינד דייט. יש הרבה אנשים שלא מפילים אותך מהכסא, ואז פתאום יש את הרגע שזה קורה, וכולם מסתכלים אחד על השני. זה הדבר, זה המנוע, לא יעזור כלום".

"צורם לי שניסו להכתים את הפרויקט"
הוא לא נשאר אדיש לעובדה שהתכנית מגיעה אל עונתה העשירית, ומתייחס גם לטלטלה שחוו האנשים שעומדים מאחוריה בעקבות פרשת מרגול. "צורם לי שניסו להכתים אתה הפרויקט", הוא אומר, אבל מסביר שמערכת היחסים עם מרגול לא פשוטה. "זה נורא מורכב כי היא חברה. אנחנו לא באותו קשר שהיינו קודם. אני מאד מחבב אותה, למרות שהיה עצוב לי שזה קרה. מצד שני - הצדק מעל לכל" הוא מסכם.
צביקה, ששלושה מילדיו נולדו לאורך העשור של כוכב נולד, מספר על המשפחה הענפה: "יש לי ילדים מדהימים, יש לי חיי משפחה מדהימים. לבנות משפחה ישנה וחדשה יחד זה ממלא אותי זה אושר". איזה אבא הוא? צביקה לא מתקשה לענות על השאלה ומכריז: "אם תשאל את הילדים שלי איזה אבא אני, הם יגידו 'נהג טוב'".

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה