יום חמישי, 21 באפריל 2011

חו"ל זה לחלשים: שופטי כוכב נולד עושים לילה בבסיס

לא עוד נסיעות להודו וארצות הברית: מירי מסיקה, זמרת השנה ארבע פעמים ברציפות, ומרגול - שבמעמדה לא רגילה למיטות צבאיות - נאלצו לעשות לילה בבסיס כדי לבדוק האם הכוכב הנולד הבא נמצא שם. איך עברה החוויה? צפו בתיעוד קרבי במיוחד

שופטי כוכב נולד כבר ביקרו בהרבה מקומות בעולם: ארצות הברית, הודו ודרום אמריקה הם רק חלק מהמדינות בהן חיפש הפאנל את הכוכב הבא. העונה לקח צביקה הדר את מירי מסיקה, מרגול ויאיר ניצני לבסיסי צה"ל השונים - אך חלקם לא הגיבו כל כך טוב לתנאי השטח.


בנוסף לתלונות של מירי ("הייתי זמרת השנה ארבע פעמים ברציפות, ועכשיו אני כאן!"), גם מרגול לא התחברה למיטת הקומותיים עליה נאלצה לישון אבל אחרי החלפת דאחקות הצליחה הרביעייה סוף סוף להירדם. בבוקר הכל כבר היה פשוט יותר, כשמרגול ומירי אפילו מצאו את עצמן ישנות אחת ליד השנייה. "היו לי תנאים מחפירים", מודה מרגול. "לחרפתי הרבה, הייתי צריכה ללון עם מירי מסיקה במיטת קומותיים. זו הייתה ממש טירונות של סבתא יוכבד", אומרת השופטת.

בהמשך הגיעו השופטים גם לבסיס חיל האוויר בדרום, שם פגשו מכונאים, טייסים ועובדי קרקע. "המסע בצבא היה מדהים", סיכמה מירי. "עם חיילים וחיילות יפים, ממש גוון של כל הנוער והאנשים הצעירים פה בארץ. בנוסף, מי שמצליח לשיר פה בתנאי השטח והרוח הוא כנראה ממש טוב", היא מציינת.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה