יום שני, 21 במאי 2012

גידי גוב פוצח בקריירת ריאליטי

לגידי גוב עוד לא יצא להשתתף בתכנית ריאליטי, למרות שהוא מרגיש שגם ההתחלה שלו בלהקת הנח"ל הייתה סוג של כוכב נולד. "שאנשים יחשבו מה שהם רוצים", הוא מודיע בראיון מיוחד. "אני כרגע הולך למקומות שמעניינים אותי, אחרת בכלל לא הייתי בא"

"אנשים הופתעו שגידי גוב הולך לתכנית ריאליטי? אז מה", אומר השופט החדש בפאנל של כוכב נולד. "אני הייתי בלהקת הנח"ל. שם עובדים שלוש שנים לפני שאתה בכלל מקבל רשות לצייץ. עכשיו אין את זה, וחסר איפשהו את הטירונות הזו".

"אני יכול להבין את הרמת הגבה, אבל זה בסדר", ממשיך גוב. "שיחשבו מה שהם רוצים. אני כרגע הולך למקומות שמעניינים אותי, אחרת בכלל לא הייתי בא".

אז צרות בינו לבין שאר השופטים כנראה לא יקרו העונה, אבל גוב מודה שהוא נאלץ לעיתים להעביר ביקורת נוקבות על חלק מהמתמודדים. כפי שהוא בעצמו מודה, זה לא מפריע לו: "אם יש מתמודד שמשוכנע ומצוין אבל הוא לא, צריך להגיד לו את גם אם זה לא נעים".

שבע שנים עברו מאז גוב הוציא את אלבומו האחרון, וכעת עם כוכב נולד זה כנראה יידחה עוד. אבל בינתיים מקבל גוב הזדמנות לשיר יחד עם המתמודדים, בעונה העשירית והחגיגית שתיפתח מחר (שלישי) בשעה 21:00. בינתיים, צפו בראיון מיוחד עם השופט.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה