יום רביעי, 30 במאי 2012

רוק בבית הכלא: צפו בסוהר שכבר לא יהיה זמר

ההתלבטות היחידה של אבי אוחנה בזמן שחיכה לשפטים הייתה האם לבצע את השיר "לנצח בני" עכשיו - או על במת הגמר. לצערו, אפילו תחנת העגינה לא עזרה והוא לא הצליח להרשים את הפאנל. אך אל דאגה: "אתם עוד תצטערו על זה. אני הולך לדה וויס", הכריז. האם יש למה לחכות? צפו באודישן המלא

השופטים ממשיכים לחפש אחר הכוכב הנולד הבא בכל רחבי הארץ והגיעו אפילו עד מצפה רמון. בין יתר המתמודדים שגרים באיזור הופיע יחד עם משפחתו אבי אוחנה, סוהר וחובב מוזיקה. "אני כישרון גדול", הודיע אבי בפני המצלמות. "תמיד אמרו לי את זה ועכשיו יש לי הזדמנות להראות".

על מנת להתכונן לאודישן כמו שצריך הצטייד אבי בתחנת עגינה: מכשיר חשמלי המשמיע צלילי פלייבק לצורך ליווי. רגע לפני שנכנס לאולם האודישנים עוד הספיק אבי להתבלט מה לשיר, כאשר השיקול המרכזי היה האם לשמור את "לנצח בני" לגמר או לתת אותו כבר עכשיו.

לבסוף החליט אבי ללכת עם הלב וביצע את הלהיט של אייל גולן, אותו כתבה נורית בר-שחר צפריר והלחין עוזי חיטמן. אך לצערו, אף אחד מהשופטים לא התרשם מהתוצאה. גם נסיונות השכנוע של אבי לשיר נוסף לא עזרו, והוא נאלץ להיפרד ללא כרטיס כניסה למחנה האימונים. "אתם עוד תצטערו על זה", הכריז בפני המצלמות. "אני מתכוון ללכת לדה-וויס. למעשה, כבר נרשמתי לתכנית". אז האם יש למה לצפות? צפו באודישן המלא של אבי אוחנה.

1 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

אוחנה היקר.כצופים קבועים של כוכב נולד,אנחנו נתקלים מדי פעם בנבחנים הזויים,אנחנו מחלקים אותם לשלוש קטגוריות והן.אחד שבא לאודישנים כדי להשתעשע(קטע של סטלבט)מקבל את הרייטינג שלו והולך שמח וטוב לב בידיעה ברורה שאין לו את הכישרון להיות זמר.קטגורייה שנייה זה האחד או האחת שנדמה להם שהם כישרוניים על פי התגובות מחבריהם(מחוסר נעימות או מנימוס)עד שהשופטים מבהירים להם שהם חסרי יכולת הם מפנימים והולכים.ויש את הקטגורייה השלישית שאתה משתייך אליה.וזאת הקשה מכולן,ולמה?.לכל אדם יש מודעות עצמית שעל פיה הוא אמור לפעול ,משום מה נדמה לי שיש כשל גנטי במודעות שלך ושל הסובבים אותך עד כך שנדמה לך שאתה זמר ענק יחיד בדורו,אם כן ידידי אסביר לך בקצרה.אתה אינך ולא תהיה לעולם זמר מקצועי מהסיבות שאפרט.1-השמיעה המוסיקלית שלך לוקה בחסר.אין לך יכולת סלסול מינימלית .אתה מזייף בצורה מחרידה.דיקצייה מזעזעת. בקיצור גם אם יעבדו איתך מיטב המעבדים,המפיקים הזמרים וכל דיכפין זה לא יעזור כי אין ולא יהיה לך,אתה נורא מביך .לפחות תשתדל לא להצהיר קבל עם ועדה על היותך זמיר ,ותתחיל לראות את הדבשת שלך.רב תודות.נ.ב תמשיך לשיר במקלחת אם אתה נהנה מזה.ותמנע מללכת לערבי קריוקי גם לשם אתה לא מספיק טוב.

הוסף רשומת תגובה