יום רביעי, 23 במאי 2012

צפו: ספיידרמן שר קלאסיקה ישראלית - קורע!!!

האודישנים של כוכב נולד יצאו לדרך, ואחרי שהלילה ירד על מגדלי עזריאלי הגיע לא אחר מאשר גיבור העל ספיידרמן כדי להראות לשופטים שהוא יודע לשיר. האם הפוטנציאל יספיק ולמה הוא ביקש ללחוץ לגידי את היד? צפו באודישן הקורע

גם העונה הסתובבו השופטים בכל רחבי הארץ במטרה למצוא את הכוכב הנולד הבא. אך הפעם הצטרפו שני שופטים חדשים, אשר לא מכירים את המתמודדים הייחודיים של האודישנים. גידי גוב ומשה פרץ הגיעו אל מגדלי עזריאלי יחד עם מירי מסיקה וצדי צרפתי, והופתעו לראות מולם את גיבור העל ספיידרמן.

בדקות הראשונות לא הבינו השופטים איך ספיידרמן יכול לשיר עם מסיכה על הפנים, אך הוא הסביר להם שעבורו לא מדובר על בעיה. לאחר מכן התנצל ספיידרמן על כך שקורי העכביש שלו לא עובדים, ותירץ זאת בהתרגשות שאחזה בו.
השיר שבחר ספיידרמן לבצע היה "עניין של זמן", המזוהה כמובן עם גידי גוב, נכתב על ידי אהוד מנור והולחן על ידי רמי קליינשטיין. למרות שצביקה הדר התקשה לעצור את הצחוק, אפשר היה לראות את הפוטנציאל שיש לספיידרמן. בסיום הביצוע התעקש ספיידרמן ללחוץ לגידי את היד, ואמר ש"לא בכל יום גיבור על פוגש גיבור אמיתי".

אז האם הפוטנציאל של ספיידרמן יספיק לו כדי להיכנס לנברחת, למה צדי לא חושב שאפשר לשפוט מישהו רק לפי הקול ומה המליצה מירי מסיקה? צפו באודישן המלא והקורע של העכביש המסתורי.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה