יום רביעי, 23 במאי 2012

הגרסה הפרסיה של קייט בוש

איטן גרינברג הגיע לאודישנים של כוכב נולד כדי להשמיע חומר מקורי, ולא תיאר לעצמו עד כמה השופטים יאהבו את התוצאה. כשמירי מסיקה אמרה לו שהוא נשמע בדיוק כמו קייט בוש הודה איטן שמדובר על הגשמת חלום. אך האם זה יספיק בשביל הנבחרת?

רבים מבין הנבחנים שהגיעו העונה לאודישנים של כוכב נולד בחרו לבצע שיר מקורי, שהם בעצמם כתבו או הלחינו. גם איטן גרינברג הוא מתמודד מן הסוג הזה, רק שהבחירות שלו מצליחות להפתיע אפילו את השופטים הותיקים.
"איטן זה שם של צמח בר", פתח הנבחן. "אני בן 18 וקצת, וכרגע אני כותב הרבה ומלחין הרבה, וזה בעיקר מה שאני עושה. בחרתי לשיר את 'אל אותי תקטוף' - שיר מקורי שלי", סיפר.
שני הבתים הראשונים הספיקו לצביקה, אך מירי גילתה התנגדות ובנוסף לכך שכתבה על הטאבלט שמדובר על "אמנות" התעקשה לשמוע גם את החלק בו שר איטן בפרסית. מירי החמיאה לאיטן שהוא נשמע כמו "קייט בוש פרסייה", ובשלב הזה כבר היה איטן על סף בכי.

בגזרת הקאברים שר איטן את "את חירותי" של חווה אלברשטיין, אותו מכיר צדי צרפתי היטב עוד מימי העבודה המשותפת שלו עם חווה אלברשטיין.

לבסוף השתרר קונצנזוס בשולחן השופטים ואיטן קיבל את כרטיס הכניסה למחנה האימונים באילת. אך האם זה יספיק בשביל להיכנס לנבחרת? האודישנים של כוכב נולד ממשיכים, ימים ראשון ושלישי בשעה 21:00.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה